کارت ویزیت چیست؟

دانلود موکاپ کارت ویزیت لایه باز

کارت ویزیت چیست؟

کاربرد کارت ویزیت را تقریبا همه ما میدانیم.

کارت ویزیت اولین ابزار معرفی شما، برند و کسب و کار شما می باشد. نشان دهنده نام تجاری شرکت شما است. این نه تنها اطلاعات مهم تماس شخصی از قبیل نام ، عنوان ، ایمیل ، وب سایت ، آدرس و شماره تلفن را منتقل می کند ، بلکه اغلب اوقات نیز اولین تماس با تصویر کلی کسب و کار است.

اما سوال این است که:

آیا با وجود شرایط امروزه فضای مجازی و شبکه های اجتماعی، آیا هنوز بیزینس کارت، کاربرد دارد؟

درست است که فضای مجازی گسترش یافته و خیلی از کسب و کارهای کوچک و بزرگ در این بستر مجازی حضور دارندو از شبکه های اجتماعی بخوبی بهره میگیرند، اما کارت ویزیت همچنان جایگاه شناخته شده ای دارد. حتی برای دسترسی به وب سایت، آدرس شبکه های اجتماعی، آدرس ایمیل و پیامرسان های مجازی، از کارت ویزیت کمک گرفته می شود.

ممکن است که نوع طراحی و محتوای روی بیزینس کارت با گذشته تفاوت کرده باشد، ولی در ماهیت و کاربرد آن تفاوت چندانی ایجاد نشده است. حتی در فروشگاه های بزرگ هم در مقابل گرفتن اطلاعات کوتاهی از شما (شماره موبایل) یک کارت اشتراک-عضویت که به نوعی تمام اطلاعات آن فروشگاه (بعنوان بیزینس کارت) روی آن درج شده، در اختیار شما قرا میدهند.

چگونه کارت ویزیت داشته باشیم؟

دو راه حل برای این کار وجود دارد:

  1. استفاده از فایل های آماده و طراحی شده کارت ویزیت، با هزینه بسیار کم که در سایت های مختلف عرضه می شود.
  2. سفارش به گرافیست که با هزینه نسبتا زیاد، بیزینس کارت شما را طراحی نماید

طبیعی است که با کمی وقت صرف کردن، سایت های معتبری را پیدا خواهید کرد که بتوانید نمونه کارت ویزیت طراحی شده و آماده را با فرمت های مختلف و لایه باز، یا قیمت های مناسب تهیه نمایید.

حتی در بین فایل های رایگان این نوع سایت ها، گاهی طراحی های بسیار جذابی خواهید یافت.

کارت ویزیت های متنوع و لایه باز، در سایت اورچین قطعا نیاز شما را برآورده خواهد کرد و با کیفیت و سرعت و طرح دلخواه می توانید صاحب بیزینس‌کارت زیبا شوید.

نمونه های کارت ویزیت
توسط
تومان